homepage header
Ons team

Ons team

Home/Ons team
Ons team2023-06-01T11:19:41+01:00

Yvonne van der Kleij
Manueel therapeut en praktijkeigenaar
BIG-nummer: 29034135704
yvonnevdk@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Alma Harrewijn
Oedeemtherapeut
BIG-nummer: 79033777804
alma@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, woe en do

Jessica Pors
Praktijkondersteuner
jessica@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op dinsdag

Karin Haks
Algemeen fysiotherapeut,
Master Chronische aandoeningen,
kwaliteitsmedewerker
BIG-nummer: 39065683804
karin@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, do en vrij

Willemien van den Bosch
Praktijkondersteuner
willemien@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, woe, do en vrij in oneven weken

Merel Snouck Hurgronje
Manueel therapeut,
Algemeen fysiotherapeut,
Dry Needling
BIG-nummer: 39061361904
merel@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op di en do

Vera de Wit
Manueel therapeut Msc.
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19920468904
vera@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma en woe

Marieke Bootsma-de Lange
Algemeen fysiotherapeut,
sportfysiotherapeut Msc. en
stagebegeleidster
BIG-nummer: 02990343304
marieke@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, woe en do

Jur Eshuis
Algemeen fysiotherapeut
Oncologiefysiotherapeut Msc.
Oedeemtherapeut
BIG-nummer: 79923814304
jur@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Kim van Loo-Hendriks
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 89909366204
kim@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op woe en do

Randy Haalboom
Praktijkeigenaar
randy@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Jeroen Vos
Algemeen fysiotherapeut, Dry Needling
BIG-nummer: 39926567304
jeroen@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Martijn den Hartogh
Personal trainer
Leefstijlcoach i.o.
martijn@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Elza Hassefras
Algemeen fysiotherapeut
Psychosomatisch fysiotherapeut i.o.
BIG-nummer: 19924724304
elza@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di en woe

Tes Breedveld
Algemeen fysiotherapeut
Manueel therapeut i.o.
BIG-nummer: 89917146404
tes@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op di en do

Maisha Timmer
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 69065684704
maisha@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op do

Maud Sterk
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 99920842704
maud@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op do in de oneven weken

Manon Emo
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 29034135704
manon@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op di en vrij

Maak een afspraak of neem contact op met ons