homepage header
Ons team

Ons team

Home/Ons team
Ons team2022-01-13T09:38:02+01:00

Yvonne van der Kleij
Manueel Therapeut en praktijk eigenaar
BIG-nummer: 29034135704
yvonnevdk@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Alma Harrewijn
Oedeemtherapeut en werkzaam in de revalidatie
BIG-nummer: 79033777804
alma@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en do

Jessica Pors
Praktijk assistente
jessica@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Karin Haks
algemeen fysiotherapeut,
Master Chronische aandoeningen,
kwaliteitsmedewerker en werkzaam in revalidatie
BIG-nummer: 39065683804
karin@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Willemien van den Bosch
Praktijk assistente
Willemien@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, woe en do

Merel Snouck Hurgronje
Manueel Therapeut,
algemeen fysiotherapeut,
Dry Needling
BIG-nummer: 39061361904
merel@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op di en do

Yvonne Huis in ‘t Veld
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 19063758404
yvonneh@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di en do

Vera de Wit
Manueel Therapeut Msc.
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19920468904
vera@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma en woe

Marieke Bootsma-de Lange
Algemeen fysiotherapeut,
sportfysiotherapeut Msc. en
stagebegeleidster
BIG-nummer: 02990343304
marieke@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, woe en do

Jur Eshuis
Algemeen fysiotherapeut en
Oncologie fysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 79923814304
jur@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Margot Dede
Oefentherapeut Cesar / Mensendieck
Slaaptherapeut
Chronisch Pijn therapeut
oefentherapie@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di en do

Kim van Loo-Hendriks
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 89909366204
kim@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op di, woe en do

Randy Haalboom
Praktijk eigenaar
randy@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Jeroen Vos
Algemeen fysiotherapeut, Dry Needling
BIG-nummer: 39926567304
jeroen@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Martijn den Hartogh
Personal trainer
martijn@fysio-nwplb.nl
Aanwezig op ma, di, woe, do en vrij

Maak een afspraak of neem contact op met ons