homepage header
Ons team

Ons team

Home/Ons team
Ons team2021-01-26T08:23:53+00:00

Yvonne van der Kleij
Manueel Therapeut en praktijk eigenaar
BIG-nummer: 29034135704
yvonnevdk@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Alma Harrewijn
Oedeemtherapeut en werkzaam in de revalidatie
BIG-nummer: 79033777804
alma@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, woe en do

Jessica Pors
Praktijk assistente
jessica@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Karin Haks
algemeen fysiotherapeut,
Master Chronische aandoeningen,
kwaliteitsmedewerker en werkzaam in revalidatie
BIG-nummer: 39065683804
karin@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Willemien van den Bosch
Praktijk assistente
Willemien@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, woe en do

Merel Snouck Hurgronje
Manueel Therapeut,
algemeen fysiotherapeut,
Dry Needling
BIG-nummer: 39061361904
merel@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op di en do

Yvonne Huis in ‘t Veld
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 19063758404
yvonneh@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di en do

Vera de Wit
Manueel Therapeut Msc.
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19920468904
vera@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Marieke Bootsma-de Lange
Algemeen fysiotherapeut,
sportfysiotherapeut Msc. en
stagebegeleidster
BIG-nummer: 02990343304
marieke@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, woe en vrij

Jur Eshuis
Algemeen fysiotherapeut en
Oncologisch Fysiotherapeut Msc. io
BIG-nummer: 79923814304
jur@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, woe en vrij

Margot Dede
Oefentherapeut cesar / mensendieck
oefentherapie@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, do en vrij

Kim van Loo-Hendriks
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 89909366204
kim@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op di, woe en do

Laura Gilhuis
Psychosomatisch fysiotherapeut
BIG-nummer: 39908781104
laura@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op di, do en vrij

Randy Haalboom
Praktijk eigenaar
randy@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Ruud Hordijk
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19926326704
ruud@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, woe, do en vrij

Jeroen Vos
Algemeen fysiotherapeut, Dry Needling
BIG-nummer: 39926567304
jeroen@allroundweb.dev/fysio-nwplb
Aanwezig op ma, di, woe en do

Maak een afspraak of neem contact op met ons