homepage header
Ons team

Ons team

/Ons team
Ons team 2019-03-25T09:32:50+00:00
Yvonne van der Kleij
Manueel Therapeut, praktijk eigenaar en werkzaam in de revalidatie
BIG-nummer: 29034135704
yvonnevdk@fysio-nwplb.nl
Alma Harrewijn
Oedeemtherapeut en werkzaam in de revalidatie
BIG-nummer: 79033777804
alma@fysio-nwplb.nl

Jessica Pors
Praktijk assistente
jessica@fysio-nwplb.nl

Karin Haks
algemeen fysiotherapeut,
Master Chronische aandoeningen,
kwaliteitsmedewerker en werkzaam in revalidatie
BIG-nummer: 39065683804
karin@fysio-nwplb.nl

Areke van Gent
Algemeen fysiotherapeut,
Medical Taping, Dry Needling en
stagebegeleidster
BIG-nummer: 59047820704
areke@fysio-nwplb.nl

Willemien van den Bosch
Praktijk assistente
Willemien@fysio-nwplb.nl

Merel Snouck Hurgronje
Manueel Therapeut,
algemeen fysiotherapeut,
Dry Needling
BIG-nummer: 39061361904
merel@fysio-nwplb.nl

Yvonne Huis in ’t Veld
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 19063758404
yvonneh@fysio-nwplb.nl

Vera de Wit
Algemeen fysiotherapeut,
Manueel Therapeut Msc. i.o.
BIG-nummer: 19920468904
vera@fysio-nwplb.nl

Marieke Bootsma-de Lange
Algemeen fysiotherapeut,
sportfysiotherapeut Msc. en
stagebegeleidster
BIG-nummer: 02990343304
marieke@fysio-nwplb.nl

Jur Eshuis
Algemeen fysiotherapeut en
Oncologisch Fysiotherapeut Msc. i.o.
BIG-nummer: 79923814304
jur@fysio-nwplb.nl

Margot Dede
Oefentherapeut cesar/mensendieck
oefentherapie@fysio-nwplb.nl

Kim van Loo-Hendriks
Bekkenfysiotherapeut Msc.
BIG-nummer: 89909366204
kim@fysio-nwplb.nl

Bram Louman
Alegemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19925092504
bram@fysio-nwplb.nl

Elza Hassefras
Algemeen fysiotherapeut
BIG-nummer: 19924724304
elza@fysio-nwplb.nl

Josta van den Bosch
Psychosomatisch fysiotherapeut

Randy Haalboom
Praktijk eigenaar
randy@fysio-nwplb.nl


Maak een afspraak of neem contact op met ons